RRAHJE ZEMRE – EPISODI 3

Serial: 11.01.2018

Ejlyl shkon të falenderojë Baharin, por merr prej saj një reagim të papritur. Më tej ajo do të marrë si dhuratë një biçikletë nga Aliu. Cili prej tyre do të fitojë garën?

Thashethemet në shkollë lidhur me Ejlyl dhe mësues Aliut përhapen me shpejtësi.

Bahar përballet me Aliun, por nuk do të marrë prej tij përgjigjen e dëshiruar. Çfarë do të bëjë ajo?

Ejlyl falë Esmasë, kërkon të sqarohet me Baharin, por ngjarjet rrjedhin shpejt dhe shtëpia në të cilën ato janë merr flakë.

Aliu shkon menjëherë pranë Ejlyl pasi mëson gjithçka ka ndodhur, por duket se ky është më shumë një takim lamtumire.

Gjyshja e Ejlyl i nënshtrohet operacionit, por diçka shkon keq.

Ejlyl ka bindjen e plotë se diçka po i fshihet. Ajo betohet se do të zbulojë të vërtetën dhe do të hakmerret. 

Kategori
RRAHJE ZEMRE
2 Komente
 • doloreza canollari
  11 Janar 2018 at 17:02
  Përgjigju

  cfare ndodh neser?

 • Melisa
  11 Janar 2018 at 22:22
  Përgjigju

  Wow sa super nuk kam pare ndonjehere te vetja te me pelqeje kaq shum nje film.kjo histori dashurije eshte shum e bukur.aq o realozuar sa me ndihmon dhe mua ne jet te kuptoj shume gjera

 • Përgjigju

  *

  *