RUDINA – ARBEN MEVLANI; KUJDESI NDAJ FEMIJEVE; EGZIONA & FIRENDS!

Emision: 21.04.2017

Të ftuar:

Arben Mevlani – Spiker i lajmeve në Tv Klan

Bona Miekley – Koordinatore për Mops Albania (Nënë e 3 femijeve e 2 vajzave dhe 1 djali),
Daniela Serjani – Koordinatore (Nënë e dy djemvë 5 dhe 8 vjec),
Jona Taxharaku – Nënë pjesëmarrëse në takime (Nënë e 1 vjaze 3 vjeç)

Egzona Ademi – Këngëtare
Enis Keta – Kitarë
Rrezart Kerçuku – Kajon

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*