RUDINA – BUJAR QAMILI DHE MATEUS FRROKU; TRAJTIME ME PRODUKTE BIO!

Emision: 06.07.2017

Të ftuar:

Bujar Qamili – Këngëtar
Mateus Frroku – Këngëtar

Hatixhe Llukaj – Distributore e linjës Biogenie, sipërmarrëse dhe estetiste
Irid Taraboshi – Parukier

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione