RUDINA – CIFTI SHQIPTAR ME TATUAZHE; NISIDA TUFA; ZBARDHIMI I DHEMBEVE!

Emision: 09.01.2018

Të ftuar:

Paula Hila dhe Kristi Firi – sipërmarrës të “Doope Tattoos”, të apasionuar me tatuazhet.

Nisida Tufa – Gazetare, moderatore lajmesh “News 24”

Olesia Duka – Stomatologe “ShendiDent”

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*