RUDINA – DURRESI NE SYTE E ESMERALDA SHKJAHUT; MIMOZA BALLA!

Emision: 10.04.2017

Të ftuar:

Esmeralda Shkjau – Deputete e Partise Socialiste, për qarkun Durrës

Mimoza Balla – Zv/Presidente dhe Koordnatore Internacionale e shoqatës kulinare, “Taste of peace” (Shija Paqes) me qender ne Jeruzalem.

Malvina Daraku – Përfaqësuese e Versace 19.69

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*