RUDINA – ERISA ZYKA; “KOPSHTI I LULEVE SEKRETE”; 60 VITE ANSAMBLI POPULLOR!

Emision: 13.11.2017


Të ftuar:

Erisa Zyka – gazetare, korrespondente e Tv Klan dhe ABC News, në Bruksel.

Jeta Shyle Hamzallari – Redaktore, shtëpia botuese Dituria

Insert mbi koncertin gala, organizuar me rastin e 60-vjetorit të Ansamblit Popullor

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*