RUDINA – FLORIAN AGALLIU; FRANCESKA JACE; ENDRIT DORZI!

Emision: 03.07.2017

Të ftuar:

Florian Agalliu – aktor dhe moderator

Françeska Jaçe – Modele

Endrit Dorzi – Shef Kuzhine nga Vila Alehandro

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*