RUDINA – NGJARJET ME TE PERFOLURA TE SHOWBIZ-IT SHQIPTAR; BRIGELA DEMAJ!

Emision: 04.09.2017

Të ftuar:

Elda Laze – drejtoreshë e revistës “Harmony”
Albina Gjergji – Zv/kryeredaktore ‎Gazeta “Koha Jonë”
Valer Kolnikaj – Model/ Mjek, opinionist

Ngjarja më e bujshme gjatë verës, marrëdhënia treshe e Egla Harxhit, me fotografin Jarl Ale de Basseville dhe Alesian (vajza 17-vjeçare nga Vlora) dhe shtatzënia e saj. Reportazh në fshatin Libofshë, të Fierit vendi që kanë zgjedhur të jetojnë.

Brigela Demaj- Fotografe & Aktiviste e shoqërisë civile

Kategori
Rudina
1 Koment
 • Stop degjenirimit
  6 Shtator 2017 at 13:07
  Përgjigju

  Shoqeria shqiptrare ësht ne degjenerim të frikshme. Si mund ti tolerojë satanista te tillë?? Let ta provojë nji plak pervers shqiptare e të vendosët në nji fshat ne Francë me dy françeze te reja e të bukura do ta dgjegin en sheh të fshatit. Në shqiperi e kundurta i thërasin në emisone televizive!!

 • Përgjigju

  *

  *