RUDINA – PUSHIME ALTERNATIVE; MBI JAHT; EMBELSIRA SIPAS TRADITES!

Emision: 19.07.2017

Të ftuar:

Alma Çupi – Gazetare – Gazetare, emisioni “Histori Shqiptare” ABC news
Dorarta Koka – Menaxhere rezervimesh dhe vullnetare në AITA
Igli Pustina – Zhytës

Një reportazh në Jug të Shqipërisë, një udhëtim me jaht në disa prej gjireve më të bukura të rivierës shqiptare.

Enes Reka – Menaxher i pastiçeri “Reka”

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*