RUDINA – “ROSE” NGA ROZANA RADI; ENDRI XHAFO; SHUPLAKA PER NJE FEMIJE!

Emision: 20.03.2017


Të ftuar:

Rozana Radi – Këngëtare, Prezantuese

Endri Xhafo – Gazetar, autor dhe drejtues i Studio ABC nga Endri XHAFO

Orjola Pampuri – Psikologe

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*