RUDINA – SHKELQIMI DHE RENIA E ILIRJAN SULIT; ESMERALDA METKA!

Emision: 10.01.2018

Të ftuar:
Ilirjan Suli – peshëngritës, nënkampion bote në vitin 2002

Cubi (Esmeralda) Metka – Aktore

Rubrika “Quiz”

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*