RUDINA – SUADA SHERIFI; KUJTIM PRODANI; TENSIONI I LARTE!

Emision: 17.07.2017

Të ftuar:

Suada Sherifi – Ish Miss-Albania 2005, Notere dhe tashmë dhe sipërmarrëse

Kujtim Prodani – Kantautor

Dr. Piro Paparisto – Mjek i përgjithshëm

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*