RUDINA – SUELA LALA RREFEN HISTORINE E SAJ; LAURA NEZHA; VERSACE 19:69!

Emision: 11.10.2017

Të ftuar:

Suela Lala – Vajza që ka pësuar aksidentin tragik në 23 Qershor të vitit 1997 dhe që prej 20 vitesh jeton në një karrocë me rrota 

Laura Nezha – Aktore dhe Këngëtare

Malvina Daraku – Perfaqësuese e Versace 19.69

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*