SARASVATICANDRA – EPISODI 420

Serial: 16.03.2017

Saras mëson se Kumud di që mamaja e tij është gjallë dhe tronditet teksa e sheh mamanë në azil.

Sarasvati njeh djalin e saj dhe është tejet e gëzuar.

Në familje lajmërohet se Saras ka humbur tërësisht kujtesën e tij.

Saras vendos të marrë mamanë e tij me vete.

 

Kategori
SARASVATICANDRA
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione