Sherr me grushta te Liqeni Artificial

Një zënkë për motive banale ka çuar në përplasje fizike mes tre personave.

Ngjarja, sipas burimeve zyrtare, ka ndodhur përpara një lokali tek Liqeni Artificial në kryeqytet.

46 – vjeçari Alket P. është goditur me grushta në kokë nga dy persona të tjerë, Ylli Gjeci dhe Eltjon Velaj .

Për pasojë ai është transportuar në S.Q.U, për të marrë mjekim dhe ndodhet jashtë rreziku për jetën.

Ndërkohë, policia sqaron se i lënduari dhe dy autorët e dyshuar kishin njohje me njëri – tjetrin. Këta të fundit janë shoqëruar në Komisariatin numër 2, për sqarimin e ngjarjes.

Gjithashtu, rezulton se 46 – vjeçari Alket.P është proceduar më parë për shkatërrim prone. /tvklan.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*