Shkollat profesionale për ditën e Shën Valentinit

Të rinjtë që ndjekin arsimin profesional kanë zgjedhur të vënë në punë njohuritë e tyre për të dhuruar më shumë dashuri në ditën e Shën Valentinit.

Lule, ëmbëlsira, dhe një biçikletë gjigante e punuar nga nxënit e arsimit profesional ishin pjesë e dhuratave për kryeqytetasit.

Aktivitetit ju bashkua edhe ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi. Nxënësit bënë pjesë të festës çdo kalimtarë, që pavarësisht moshës, shkruan mesazhe për dashurinë./ TV KLAN

Kategori
SocialeTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*