Shpërthen bombola, vdes një person

Një person ka ndërruar jetë, si pasojë e shpërthimit të bombolës së shkumës që përdoret në lavazhe. 44- vjeçari Ylli Loci. ka qenë duke punuar në një lavazh, në momentin që ka shpërthyer bombola e shkumës. Mësohet se 44 – vjeçari ka ndërruar jetë në Spitalin Ushtarak Tiranë.

Policia po punon për të zbardhur ngjarjen./tvklan.al

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*
Emisione
Të Lidhura

 • SHBA, zgjidhet kreu i ri i Partisë Demokratike

  Partia Demokratike në Shtetet e Bashkuara zgjodhi si kryetar të saj, ish-Sekretarin e Punës në administratën e ish-Presidentit Barack Obama, Tom Perez. Ai do të ketë detyrën e vështirë...
 • Juventus vijon me sukseset

  Juventus vijon me fitoret dhe thellon diferencën me ndjekësit.Ekipi kampion në fuqi mundi 2 – 0 Empolin, që u mbrojt mirë në pjesën e parë. Pas pushimit u dorëzuan...
 • Smajlaj shpallet kampion Ballkani

  Izmir Smajlaj është shpallur kampion i Ballkanit në salla të mbyllura në kërcim së gjati, në kampionatin e zhvilluar të shtunën në Beograd. Atleti shqiptar pati provën më të...
 • Shpërthim në Burrel, tritol magazinës së miellit

  Një shpërthim tritoli ka ndodhur në Burrel mbrëmjen e sotme. Shpërthimi ndodhi rreth orës 20.40 dhe goditi pjesën ballore të magazinës së miellit të një biznesmeni 55-vjeçar. Nga shpërthimi...