SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 142

Serial: 13.07.2017

Pasi takohet me Anxhalin, Kushi ndërron mendje për sjelljen e saj ndaj Shiam.

Arnav i rrëfen Lavaniës se ai nuk ka ndjenja për të dhe se ka vendosur se do t’i tregojë familjes gjithashtu.

Si do të reagojë Lavania kur të dëgjojë fjalët e Arnavit?

Kategori
Si ta quaj kete dashuri?
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione