SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 145

Serial: 17.07.2017


Lavania i rrëfen Kushit lidhur me ndarjen e saj nga Arnav.

Ajo i kërkon Kushit që ta ruajë këtë sekret deri në fejesën e Paial dhe Akashit.

Ndërkohë, Paial dhe Akash fejohen përmes një ceremonie madhështore.

Arnav më pas lajmëron të tërë se ai dhe Lavania janë ndarë.

Kategori
Si ta quaj kete dashuri?
0 Komente

Përgjigju

*

*