SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 166

Serial: 04.09.2017

Shiam kërkon për kutinë e ëmbëlsirave në të cilin ka fshehur akrepin e helmuar.

Paial uron Manoramën, por ajo e injoron.

Madumati dhe Kushi sjellin materialet e nevojshme për garën e kërcimit.

Anxhali dhe Shiam prezantojnë garën. Nanda Kishore dhe Nani fillojnë garën.

Pas performancës së Nanit, Kushi përpiqet të rritë besimin e Madumatit.

Kategori
Si ta quaj kete dashuri?
10 Komente
 • ada
  29 Korrik 2017 at 11:01
  Përgjigju

  Super film dhe super aktore

 • Anja
  1 Gusht 2017 at 07:21
  Përgjigju

  Ky serial eshte extra dhe per kete shkak une ndihem shume e merzitur ngaqe diten e Hene te kesaj jave nuk e dha fare por dha serialin Maral qe e kemi pa njehere

 • Maca
  1 Gusht 2017 at 09:46
  Përgjigju

  Pse spo lun ma seriali?

 • Mire
  1 Gusht 2017 at 10:31
  Përgjigju

  A e keni nderpre ket serial, a qka o puna????

 • Anja
  1 Gusht 2017 at 17:13
  Përgjigju

  ju lutemi na ktheni nje prgj do e riktheni apo jo,nuk i shikoni komentueset se cka thone

 • Anja
  1 Gusht 2017 at 17:15
  Përgjigju

  nese e riktheni mos e ndryshoni oren lereni aty ku ka qene me pare ne 18:20 please

 • xhesika
  1 Gusht 2017 at 18:36
  Përgjigju

  po valla nuk po e jep ma ndoshta e jep ne nje kanal tjeter

 • alinjajji
  13 Gusht 2017 at 12:58
  Përgjigju

  Pjesa e bukur

 • mirsada
  23 Gusht 2017 at 16:11
  Përgjigju

  Cila eshte pjesa me e bukur

 • Era
  24 Gusht 2017 at 14:13
  Përgjigju

  Filmi fillon ne shtator perseri

 • Përgjigju

  *

  *