SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 22

Serial: 18.04.2017

Arav i kërkon Kushit që të jetë pjesë e një seti fotografik, pasi modelja ka probleme.

Kushi nuk pranon të veshë rroba perëndimore.

Ajo vendos të vishet me sari.

Edhe pse Lavania tallet me Kushin, Akash mbështet vendimin e saj.

Kategori
Si ta quaj kete dashuri?
2 Komente
 • Moza
  21 Prill 2017 at 21:53
  Përgjigju

  Ata te dy shkojne shm kushi dhe arnavi

 • Moza
  21 Prill 2017 at 21:56
  Përgjigju

  Kushu eshte shm e mire por arnavi djalli vet sic e thote vet kushi

 • Përgjigju

  *

  *


  Emisione