SI TA QUAJ KETE DASHURI? – EPISODI 62

Serial: 17.05.2017

Shiham përpiqet të bindë Kushin që të mos pranojë ofertën e Anxhalit.

Çfarë do të vendosë ajo?

Nani është e mërzitur me Lavanjën.

Ajo dëshiron të ketë në shtëpi një nuse si Kushi.

Anxhali dhe Manorama janë duke folur për të.

Lavania del kundër idesë së pranisë së Kushit në shtëpi.

Ajo vendos të largohet.

Kategori
Si ta quaj kete dashuri?
1 Koment
 • denisa
  17 Maj 2017 at 18:11
  Përgjigju

  Faleminderit qe na jepni informacione rreth serialit! 🙂 <3

 • Përgjigju

  *

  *