STOP – EMISIONI 137 (SEZONI 2)

Emision: 13.03.2017

Hitparade i absurdit në “Stop”.

Furgoni me nxënës ka ngecur në ujë në Malësinë e Kurbinit, për shkak të prurjeve të përrenjve. Një tjetër furgon ka ngecur në një rrugë malore, ndërsa pasagjerët janë detyruar ta shtyjnë automjetin. Një video amatore, tregon, se cfarë ndodh në gjimnazin “Qemal Stafa”.Nxënësit dalin nga dritaret e klasave të katit të parë e më pas kapërcejnë edhe kangjellat e shkollës. Këto janë disa nga situatat në emisionin e sotëm “Stop” dhe rubrikën “Hitparade”.

Kategori
STOP
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • STOP – EMISIONI 144 (SEZONI 2)

  Rama si ariu Silva në ditën e Sulltan Novruzit. Në kryegjyshatën botërore të bektashinjve dhe në të gjithë vendin, u festua sot Sulltan Novruzi. Kryeministri Rama, në këtë ditë,...
 • STOP – EMISIONI 143 (SEZONI 2)

  Mesazhi i Veliajt, inteligjenca e Mziut dhe autoambulanca e Durrësit… Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj na dha sot një tjetër mësim jete, ndërsa përuroi shkollën “Kongresi i Lushnjes”. Homologu...
 • STOP – EMISIONI 142 (SEZONI 2)

  Hitparadë i absurdit shqiptar. Dy makina të markës “fiat” kanë të njejtën targë. Një grua në moshë zvarritet në tokë, për të kaluar mbikalimin pa mbërritur në vendin e...
 • STOP – EMISIONI 141 (SEZONI 2)

  Revolta e tregtarëve pranë spitalit 5, humanizmi i Avokatit të Popullit. Prishja e tregut pranë Spitalit Nr. 5, ka shkaktuar pakënaqësinë e tregtarëve, që punonin aty.Ata kanë mësyrë në...