STOP – EMISIONI 142 (SEZONI 2)

Emision: 21.02.2017

Hitparadë i absurdit shqiptar.
Dy makina të markës “fiat” kanë të njejtën targë. Një grua në moshë zvarritet në tokë, për të kaluar mbikalimin pa mbërritur në vendin e caktuar.Një pasaportë e vjetër përdoret si listë ushqimesh. Një urë është kthyer në pasarelë. Janë këto disa nga situatat në emisionin e sotëm “Stop” në rubrikën “hitparade nga absurdi shqiptar”.

Kategori
STOP
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • STOP – EMISIONI 147 (SEZONI 2)

  Hitparade i absurdit shqiptar. Uji shpërthen si shatërvan në ajër. Plehrat në qytet janë përhapur kudo nëpër rrugë e derdhen jashtë kazanëve të plehrave.Shëtitorja e Lezhës është e shqepur...
 • STOP – EMISIONI 146 (SEZONI 2)

  Datëlindja e regjistruar gabim, gjendja civile nuk njeh vendimin e gjykatës. Pjetër Lulashi ankohet në “Stop”, se zyra e gjendjes civile në Iballë të Pukës ia ka regjistruar datën...
 • STOP – EMISIONI 145 (SEZONI 2)

  Policia, që duam vs Rama dhe ariu Silva. Një polic goditet fizikisht nga një djalë, pas ndërhyrjes në një konflikt në qytetin e Vlorës.Një tjetër përfaqësues i uniformave blu...
 • STOP – EMISIONI 144 (SEZONI 2)

  Rama si ariu Silva në ditën e Sulltan Novruzit. Në kryegjyshatën botërore të bektashinjve dhe në të gjithë vendin, u festua sot Sulltan Novruzi. Kryeministri Rama, në këtë ditë,...