Të gjithë sytë nga trashëgimtarja e hoteleve

Paris Hilton, padyshim që shkëlqeu në një event të mbajtur sëfundmi në Hollywood. Bjondia e famshme dukej mahnitëse. Ajo kishte veshur një fustan të gjatë të mbuluar nga kristalet, që e kishte kombinur me një varëse rreth qafës.

Trashëgimtarja e hoteleve shoqërohej nga i dashuri i saj, modeli Chris Zylka. Ky i fundit, mbante veshur bluzë të zezë, pantallona xhins dhe atlete të zeza.

Dyshja u shfaq gjatë gjithë kohës në krah të njëri – tjetrit, tepër të dashuruar.

Megjithatë, të gjithë sytë ishin përqendruar tek Paris, e cila tregoi figurën e saj të shkëlqyer dhe joshëse. Krahas partnerit, ajo shoqërohej edhe nga miq dhe figura të tjera famshme.

Paris dhe Chris janë bërë të pandarë javët e fundit dhe nuk kanë nguruar të ndjanë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale pushimet romantike dhe mbresëlënëse./tvklan.al

Kategori
FotogaleriShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione
Të Lidhura

 • Juventus marshon drejt titullit

  Juventus duket se do ta mbyllë sa më shpejt çështjen e titullit. Torinezët fituan përballjen e javës së 33 me Genoan me rezultatin 4 – 0, duke shtuar pikët...
 • Rritet Euro

  Monedha e Euros ka pësuar ndryshime, pas zgjedhjeve presidenciale që u mbajtën në Francë. Bëhet fjalë për rritje të vlerës, më e madhja që nga mesi i Nëntorit të...
 • Fitojnë ekipet e kreut

  Asnjë nga ekipet e kreut nuk dështoi në takimet e javës së 30. Kukësi mbetet i pathyeshëm në këtë kampionat. Skuadra e Ernest Gjokës mundi 4 – 1 Tiranën...
 • Përse duhet ngrënë lëvozhga e vezës

  Business Insider raporton se çdo vit, vetëm në SHBA industria e ushqimit është përgjegjëse për rreth 150 mijë ton humbje të lëvozhgave. Kur vjen puna tek vezët, lëvozhga padyshim që...