Tentoi të hidhej me parashutë, rrëzohet 32 –vjeçarja

Një vajzë është rrëzuar, pasi gjatë zhvillimit të aktivitetit të hedhjes së parashutave në Kaninë, është dëmtuar gjatë uljes  për shkak të rrymave të forta të erës. Sipas burimeve paraprake bëhet me dije se 32-vjeçarja me inicialet D.J është dërguar në Spitalin e Vlorës dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ndodhi ditën e sotme rreth orës 13:30 në afërsi të plazhit të ri të Vlorës.

Policia ka nisur hetime për të zbardhur gjithçka rreth ngjarjes./tvklan.al

                                                                                                                                                                                                         

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione