Tragjedi në futbollin irlandezTragjedi në futbollin irlandez. Rajan Mekbrajd është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij pak orë pas ndeshjes që ekipi i tij Derri Siti zhvilloi me Drogedën.

Futbollisti ishte 27 vjeç dhe nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes. Mekbrajd ishte pjesë e Derri Sitit prej vitit 2011 dhe mbante shirtin e kapitenit. Kjo ndodhi ka tronditur opinionin publik që pret të dalë shkaku i vdekjes së futbollisti.

Tv Klan

 

 

Kategori
SportTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*