Tragjedia në familjen shqiptare, vdes babai dhe plagosen tre fëmijët

Fëmijët mbetën jetimë, para 6 muajve humbën dhe nënën

Një aksident fatal i mori jetën një shqiptar dhe u plagosën rëndë tre fëmijët e tij, të cilët udhëtonin në të njëjtin automjet. Ngjarja ndodhi ditën e diel rreth orës 17:20 në rrugën Manastir-Prilep në fshati Grashnicë, Maqedoni.

Por, tragjedia është dhe më e madhe për tre fëmijë. Ata para gjashtë muajve kanë humbur nënën nga një sëmundje e rëndë informohet Strugalajm.com nga banorë të Manastirit./INA

 

Kategori
RajoniTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*