Tragjedia/ Sëmundja që u mori jetën të gjithë anëtarëve të familjes

Tre anëtarë të një familje kanë humbur jetën tragjikisht për shkak të një sëmundje në zemër. Gjyshi, djali dhe mamaja humbën jetën që të gjithë.

 

James Tomlin, gjyshi, humbi jetën i pari. Disa ditë më vonë, më 6 Nëntor vdiq nipi i tij 10-vjeçar, Jak. Ai ishte ankuar për dhimbje në kraharor. Mjekët i thanë familjes se djali vuante nga një arterie e dëmtuar e zemrës.

Djali i vogël, Jack që kur ishte 3 muajsh kishte bërë operacion pasi kishte lindur me vrimë në zemër. Së fundmi është ndarë nga jeta mamaja e 10-vjeçarit, Ashley Tomlin, që dyshohet se shkak i vdekjes ka qenë sëmundja në zemër.

Dyshohet se anëtarët e tjerë të familjes kanë të njëjtën sëmundje vdekjeprurëse dhe po ekzaminohen nga mjekët. Kjo tragjedi ka ndodhur në South Shields, në Britani të Madhe. /tvklan.al

Kategori
BotaTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*