Vettingu/ Rama: Dorëheqja e dy drejtorëve për të shmangur çdo alibi

Kreu i qeverisë Edi Rama ka komentuar menjëherë dorëheqjen e drejtorit të Parandalimit të Pastrimit të Parave, Alket Hyseni dhe Drejtorit të Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar (DSIK)  Arben  Seferi.  

Nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, kryeministri Rama ka falenderuar dy drejtuesit që u dorëhoqën. Për t’u hequr çdo alibi kundërshtarëve të Reformës në Drejtësi!Reforma nuk ndalet Vetingu nuk shmanget, është shprehur Rama./tvklan.al

 

Kategori
AktualitetTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*