Video/ Çifti kryen marrëdhënie seksuale në makinë me 110km/h

Një çift është filmuar teksa kryenin marrëdhënie seksuale në makinë gjatë kohës që partneri ishte duke drejtuar automjetin me shpejtësinë mbi 100 km/h.

Mesa duket çifti nuk ka pritur për të shkuar në shtëpi apo hotel dhe kanë vendosur që të marrin përsipër çdo “rrezik” të mundshëm.

Ngjarja është filmuar në Argjentinë nga automjetet e tjera që ishin dukë udhëtuar në autostradë 9 që lidh Buenos Aires me kufirin pranë Bolivinë.

Por, sikur të mos mjaftonte kjo, sikurse duket edhe në video djali i cili ka parë se dikush po e filmonte ka bërë një gjest aspak të këndshëm./tvklan.al 

 

Kategori
BotaTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*