Video/ Filmohet anija aliene në qiell, sulmoi avionin në fluturim

Pas lajmërimit të fundit zyrtar të NASA-s, planetit tonë i është shtuar një shqetësim jo i vogël.

Për vite me radhë ekzistenca e alienëve ka ngjallur kureshtje tek njerëzit por në këtë video e cila duket mjaft e vërtetë.

Një anije aliene në formë prizmi është filmuar në qiellin spanjoll nga një pasagjer i një avioni në fluturim.

Brenda në avion udhëtonin së paku 150 persona dhe u shmang në moment të fundit tragjedia që mund t’u kishte marrë jetën.

Pilotët rrëfyen se objekti misterioz ishte drejtuar nga ta me një shpejtësi të jashtëzakonshme dhe kishin mundur të manovronin në moment të fundit.

Kategori
KurioziteteTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*