Video/ Gazetarja po transmetonte live motin në terren dhe i ndodh diçka e papritur

Sol Perez nga Argjentina, është zhdukur nga ekrani, duke frikësuar kështu kolegët që ia dëgjonin zërin e nuk e shihnin.

Por, 23-vjeçarja ishte duke u larguar nga një bletë, nga frika se do ta sulmonte.

“Nëse ka diçka që i frikësohem, ato janë insektet”, ka thënë Perez.

Pasi u sigurua se afër nuk po i fluturonte ndonjë bletë, ajo ka vazhduar të transmetojë motin drejtpërdrejt nga terreni.

 

Kategori
LifestyleTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*