Video/ Maradona sherr me gazetarin

Duke iu drejtuar restorantit të hotelit, me të gjithë anëtarët e familjes së tij, Maradonës i është kërkuar mendimi për ndeshjen e sotme Real Madrid-Napoli nga gazetarë të shumtë të pranishëm në hollin e hotelit.

I ndjerë i shqetësuar nga reporterët Maradona është irrituar me njërin prej tyre dhe me gjasë, nga debati që pasoi ka shtyrë ose ka goditur një prej gazetarëve.

“Nuk të godita. Unë kam të grithë të drejtën që të ha një darkë në qetësi me familjen time. Kam të drejtë të bisedoj më ta por ju keni mikrofona për të bërë punën tuaj. Dhe mos harro se po të futa në dorë”

Nuk është hera e parë që Maradona konfliktohet me gazetarët. Është një marrëdhënie dashuri dhe urrejtje. Në fakt më shumë urrejtje se dashuri. Maradonës i frikësohen ende edhe futbollistët./ TV KLAN

Kategori
SportTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione
Të Lidhura

 • Juventus marshon drejt titullit

  Juventus duket se do ta mbyllë sa më shpejt çështjen e titullit. Torinezët fituan përballjen e javës së 33 me Genoan me rezultatin 4 – 0, duke shtuar pikët...
 • Rritet Euro

  Monedha e Euros ka pësuar ndryshime, pas zgjedhjeve presidenciale që u mbajtën në Francë. Bëhet fjalë për rritje të vlerës, më e madhja që nga mesi i Nëntorit të...
 • Fitojnë ekipet e kreut

  Asnjë nga ekipet e kreut nuk dështoi në takimet e javës së 30. Kukësi mbetet i pathyeshëm në këtë kampionat. Skuadra e Ernest Gjokës mundi 4 – 1 Tiranën...
 • Përse duhet ngrënë lëvozhga e vezës

  Business Insider raporton se çdo vit, vetëm në SHBA industria e ushqimit është përgjegjëse për rreth 150 mijë ton humbje të lëvozhgave. Kur vjen puna tek vezët, lëvozhga padyshim që...