Video/ Viçi që jeton si qen

Një viç është braktisur nga tufa dhe është rritur duke menduar se është një qen, pasi ata që e gjetën e rritën  brenda shtëpisë.

Adam dhe Emily tregojnë se viçi është krijesa më e ëmbël. Atij i pëlqen të lëpijë si qentë dhe të sillet si ata.

James është 4 muajsh e tani po fillon të rritet, po ashtu dhe fansat e tij në Instagram, ku poston video dhe foto si super hero.

Klan Plus

Kategori
Klan PlusTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*