YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR

Nje format tv unik ne llojin e tij, I cili do te garantoje sukses.

Nga Vera Grabocka & Alketa Vejsiu.

Your Face Sounds Familiar eshte nje show reality, ideuar nga Endemol dhe ka nisur transmetimin ne Spanje 2011 dhe aktualisht ne me shume se 50 shtete ne transmetim. Me pjesemarrjen e 7 yjeve Kengetare qe performojne LIVE hitet e muzikes boterore dhe shqiptare.

Gare, emocione, interpretime LIVE, juri, show, ritme, ngjyra, kostumografi, kercime!

7 YJE ne gare per titullin kampion qe do te shpallet ne naten e madhe finale.
Ne gare cdo nate per te grumbulluar piket nga JURIA, publiku dhe vete YJET pjesemarres!

ON AIR: E Hënë 20:15, Rtrs: E shtunë 09:15