Zhdukni përgjithmonë qimet e trupit me 2 përbërës të thjeshtë

Vajza nëse dëshironi që të dukeni sa më bukur tani që vera po vjen, sekreti për këmbë të depiluara qëndron në përzierjen e 2 përbërësve të thjeshtë.

Përbërësit:

Një lugë jod 2%

Një filxhan vaj për bebe

Udhëzime:

Përdoreni përzierjen mbi zonën me qime për 2 min. Pastaj, lëreni për 5 minuta dhe më pas përdorni një pecetë të lagur për ta fshirë. Përsëriteni këtë recetë për disa ditë dhe qimet tuaja do të bëhen gradualisht më të holla dhe përfundimisht do të zhduken.

Kategori
LifestyleTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*