ZONE E LIRE – EMISIONI 550

Emision: 13.01.2017

EGLA HARXHI – Nudot e Egles dhe preferenca per femrat: Ja kauza qe mbroj
Intervista: “NJE SHPIRT I LIRE SI EGLA”

JEHONA SHAQIRI – Jehona vjen me ‘ku jam une e ku je ti’
Intervista: “JEHONA BAND”

ELTINA MINAROLLI – Eltina na uron ‘Gezuar Festat’ me kitare e album te ri
Intervista: “DHJETORI I ELTINES”

REZARTA HOXHAJ – Vjen Rezarta nga Vlora: Portat mos m’i mbyll
Intervista: “KUR TE FIKIN DEREN”

BESFORT IDRIZI
AKRIOMA SALIU
FLOR AGALLIU
GJERGJ MENA – Zbulohet ‘e verteta e Marias’ te Teatri i Kicos
Intervista: “PERRALLE NGA E KALUARA”
Intervista: “MEMORIES”

ANDI MURRA – Rikthehet Andi Murra me nje street Dance Special

SOTIR QIRJAQI – Cfare i ndodhi Sotirit, maratonomakut tone 70 vjecar?

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 564

  ROBERT RAKIPLLARI, LORENC VANGJELI A duhet të tërhiqet Opozita pas ultimatumit gjerman? A hyn Basha në zgjedhje nëse Meta hyn pa Ramën në zgjedhje? Përse Opozita nuk e voton...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 563

  SHPETIM NAZARKO, GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin? PIP DUNI, FLAURA KURETA, RAJMONDA BULKU, NIADA SALIASI, LULJETA HOXHA, JULINDA EMIRI, GLADIOLA HARIZAJ,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me...