ZONE E LIRE – EMISIONI 552

Emision: 27.01.2017

LINDA REI – Trans / Linda Rei: Isha djalë, por ja përse u bëra vajzë
Intervista: “NJË TRANS SI LINDA REI”

 

ARMIDA, 
CHAIRA – Eros / Armida dhe Chaiza: ‘Lodrat e seksit, pasioni ynë’
Intervista: “TE ZAKONI I EPSHIT”
Intervista: “SEX TOY”

 

ARTAN KOLA – Artan Kola vjen me ‘Un pa ty si pa sy’
Intervista: “ME SYTË E ARTAN KOLËS”

 

SABIANI,
MARSELI – Tallava / Sabiani & Marseli vijnë me ‘Do vdisja për ty’
Intervista: “TALLAVA ME VDEKJEN”

 

DRITAN HAJDINI,
MARIO KAJA – Folk / Dritani & Mario vijnë me ‘Shqiponjë e malit’
Intervista: “SHQIPOT E MALIT, SHQIPOT E FUSHËS”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione
Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 563

  SHPETIM NAZARKO, GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin? PIP DUNI, FLAURA KURETA, RAJMONDA BULKU, NIADA SALIASI, LULJETA HOXHA, JULINDA EMIRI, GLADIOLA HARIZAJ,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 560

  KOCO KOKËDHIMA – ‘Vrasja e atit’ në politikë/Edi me Koçon si Edipi me Laios-in LEFTER KOKA, ARDIAN KOCI, FATMIR BRAZHDA, EDMOND KOTHERJA, MIRGEN DYLI, GJERGJ BULI, BLEDAR FLAGA, KLEVIS POBRATI,...