ZONE E LIRE – EMISIONI 553

Emision: 03.02.2017

XHESIKA NDOJ – Rikthehet Xhesika me ‘Nga ma le’
Intervista: “POLITIKANI I PREFERUAR I XHESIKËS”

 

NDRIÇIM XHEPA – Edhe 100 Cim Xhepa!
Intervista: “NË DITËLINDJEN E 60”
Intervista: “KUR NDRIÇON NDRICIM XHEPA”

 

FIFI – Fifi godet sërish: ‘Dashnia nuk osht falas’
Intervista: “ÇUNAT E TOPIT APO ÇUNAT E KLANIT?”

 

EDMOND TUPE – ‘Sharlota’, historia e re e Pegit
Intervista: “SHARLOTA E DAVIDIT”

 

EDUART NDOCAJ – Kaubojsi ynë te inagurimi i Trump: Ftesë apo biletë?
Intervista: “KAUBOJSI NË FESTËN E TRUMP”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione
Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 564

  ROBERT RAKIPLLARI, LORENC VANGJELI A duhet të tërhiqet Opozita pas ultimatumit gjerman? A hyn Basha në zgjedhje nëse Meta hyn pa Ramën në zgjedhje? Përse Opozita nuk e voton...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 563

  SHPETIM NAZARKO, GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin? PIP DUNI, FLAURA KURETA, RAJMONDA BULKU, NIADA SALIASI, LULJETA HOXHA, JULINDA EMIRI, GLADIOLA HARIZAJ,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me...