ZONE E LIRE – EMISIONI 554

Emision: 10.02.2017

SARANDA HODA (SASA) – A e shpëtojmë dot Sasën nga vdekja? 
Intervista: “SASA POST MORTUM”

 

GUGU – ‘Nga ke humbur?’ Gugu rikthehet me ‘Shumë nice’
Intervista: “SONDAZH EUROPIAN PER LEZBOT”

 

GENI NISHTULLA
MANDI NISHTULLA
LORETA CAKA
ERI QERIMI – ‘Nga ke humbur?’ Nishtullat rikthehen me ‘Cocaine’
Intervista: “COCAINE”

 

TAMARA AGELOVSKA – ‘Po ti kush je? Tamara maqedonsja këndon ‘Suus’ të Rona Nishliut 
Intervista: “SUUS…! MË LINI TË QAJ”

 

AULONA LIMANI – ‘Po ti kush je?’ Aulona Limani, balerina shqiptare nga Kumanova
Intervista: “BALERINA NGA KUMANOVA”

 

INA MORINAJ,
GAZMEND PAJA,
GENCI FUGA,
MEHDI MALKAJ,
LAURA NEZHA,
ROZI KOSTANI – Teatër / ‘Çfarë pa kryeshërbëtorja’ te Pedonalja e Kiços
Intervista: “TE PSIKIATRI”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 563

  SHPETIM NAZARKO, GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin? PIP DUNI, FLAURA KURETA, RAJMONDA BULKU, NIADA SALIASI, LULJETA HOXHA, JULINDA EMIRI, GLADIOLA HARIZAJ,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 560

  KOCO KOKËDHIMA – ‘Vrasja e atit’ në politikë/Edi me Koçon si Edipi me Laios-in LEFTER KOKA, ARDIAN KOCI, FATMIR BRAZHDA, EDMOND KOTHERJA, MIRGEN DYLI, GJERGJ BULI, BLEDAR FLAGA, KLEVIS POBRATI,...