ZONE E LIRE – EMISIONI 556

Emision: 24.02.2017

ILIR META – Ilir Meta drejt Presidencës
Intervista: “DARKA E FUNDIT?”

 

TONY TUKLAN,
LUL SHEHU – ‘Po ti kush je?’ Amerikani Tony Tuklan dhe Lul Shehu vijnë me ‘Call me’
Intervista: “TONY TUKLAN APO LUL SHEHU?”

 

EDMOND BUDINA,
ADELE BUDINA,
LAERT VASILI – Kinema / ‘Të thyer’, filmi i ri i Edmond Budinës
Intervista: “TË THYER”
MOVIE SOUNDTRACK BLIND TEST

 

HELIDON FINO
LAERT VASILI
NERITAN LICAJ
DRITAN BORICI
GENT HAZIZI
GENTI DECKA
ALGIONA AGA
KLITON ZGURI – Teater / ‘5 djelmoshat’ e Helidon Finos në TK
Intervista: “5 DJELMOSHAT”
MOVIE SOUNDTRACK BLIND TEST

 

VICENTE ABELLE RUIZ – Drama e artistit kubanez nga regjimi i Enver Hoxhës
Intervista: “HASTA LA VISTA CUBA”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 563

  SHPETIM NAZARKO, GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin? PIP DUNI, FLAURA KURETA, RAJMONDA BULKU, NIADA SALIASI, LULJETA HOXHA, JULINDA EMIRI, GLADIOLA HARIZAJ,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 560

  KOCO KOKËDHIMA – ‘Vrasja e atit’ në politikë/Edi me Koçon si Edipi me Laios-in LEFTER KOKA, ARDIAN KOCI, FATMIR BRAZHDA, EDMOND KOTHERJA, MIRGEN DYLI, GJERGJ BULI, BLEDAR FLAGA, KLEVIS POBRATI,...