ZONE E LIRE – EMISIONI 557

Emision: 03.03.2017

FATMA & AULONA – ‘Nga kishit humbur?’ Rikthehen dallaveret. Fatma & Aulona tani me ‘Thumb’ në ABC News
Intervista: “KUR TË NGULET ‘THUMBI’”

RUFI SHABANI – ‘Po ti kush je’? Rufi, super picajoli shqiptar nr 1 në Moskë
Intervista: “NJË SUPER PICAJOL SI RUFI”

ENDRIT HOXHA – ‘Po ti kush je?’ Endriti realizon ëndrrën: Vjen në Zonë e Lirë
Intervista: “ENDRITI STAR SD”

HENRI CILI vs ARMAND SHKULLAKU – Aktualiteti politik
Intervista: “LAJM I MIR, LAJM I KEQ, S’MË PLAS FARE”

YLLI DEMNERI – ‘Nga ke humbur?’ Ylli Demneri zbulon ‘Bloc-notes’
Intervista: “MË PËLQEN, S’MË PËLQEN”

BLERINA BRAKA – ‘Nga ke humbur?’ Blerina Braka vjen me ‘Çohu’
Intervista: “ÇOHU BRAKA!”

VANI GJUZI – ‘Po ti kush je?’ Vani Gjuzi këndon ‘Duhet të isha un’
Intervista: “PO TË ISHE TI VANI?”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 563

  SHPETIM NAZARKO, GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin? PIP DUNI, FLAURA KURETA, RAJMONDA BULKU, NIADA SALIASI, LULJETA HOXHA, JULINDA EMIRI, GLADIOLA HARIZAJ,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 560

  KOCO KOKËDHIMA – ‘Vrasja e atit’ në politikë/Edi me Koçon si Edipi me Laios-in LEFTER KOKA, ARDIAN KOCI, FATMIR BRAZHDA, EDMOND KOTHERJA, MIRGEN DYLI, GJERGJ BULI, BLEDAR FLAGA, KLEVIS POBRATI,...