ZONE E LIRE – EMISIONI 558

Emision: 10.03.2017

FAYDEE – Faydee, superstari ndërkombëtar në Zonë e Lirë
Intervista: “FAYDEE BULI”

TOMORR BRAHUSHI – ‘Po ti kush je?’ Tomorr si mali, por jetim dhe kërkon ndihmë
Intervista: “JETIM SI TOMORRI”

MEHMET GEGA – ‘Po ti kush je?’ Mehmet Gega nga Elbasani, predikuesi i fjalës së Biblës?
Intervista: “PREDIKUESI I PAZAKONTË NGA ELBASANI”

STINE – ‘Nga ke humbur?’ Stine rikthehet me ‘Bela’ dhe ‘Mama’ 
Intervista: “BELA APO MAMA?”

RENIS GJOKA – ‘Nga ke humbur?’ Renis Gjoka rithehet me ‘Sot’
Intervista: “SOT RENIS, SOT…”

KUJTIM PRODANI – I biri i këndon nënës: Një këngë për Anita Taken
Intervista: “NENA IME, ANIDA TAKE”

TAN BRAMA – Breakdance nga Bramatan

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 563

  SHPETIM NAZARKO, GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin? PIP DUNI, FLAURA KURETA, RAJMONDA BULKU, NIADA SALIASI, LULJETA HOXHA, JULINDA EMIRI, GLADIOLA HARIZAJ,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 560

  KOCO KOKËDHIMA – ‘Vrasja e atit’ në politikë/Edi me Koçon si Edipi me Laios-in LEFTER KOKA, ARDIAN KOCI, FATMIR BRAZHDA, EDMOND KOTHERJA, MIRGEN DYLI, GJERGJ BULI, BLEDAR FLAGA, KLEVIS POBRATI,...