ZONE E LIRE – EMISIONI 560

Emision: 24.03.2017

KOCO KOKËDHIMA – ‘Vrasja e atit’ në politikë/Edi me Koçon si Edipi me Laios-in

LEFTER KOKA,
ARDIAN KOCI,
FATMIR BRAZHDA,
EDMOND KOTHERJA,
MIRGEN DYLI,
GJERGJ BULI,
BLEDAR FLAGA,
KLEVIS POBRATI,
ARMANDO DODA,
SOKOL AZONI – Gjuetia / Rikthehet debati / Ministri Koka përballë gjuetareve

ELTINA MINAROLLI – Muzike / Eltina rikthehet si ‘Uragan’
Intervista: “URAGAN”

ALTIN SHIRA,
JURGEN SHIRA – Muzike / Babe e bir vijne me ‘arome dashurie’
Intervista: “AROMË DASHURIE”
Intervista: “ALTIN SHIRA APO JURGEN SHIRA?”

AGIM AGUSHI – ‘Po ti kush je?’ Guinness World Record/Super xhongleri me top në kokë
Intervista: “NJERIU ME TOP NË KOKË”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 563

  SHPETIM NAZARKO, GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin? PIP DUNI, FLAURA KURETA, RAJMONDA BULKU, NIADA SALIASI, LULJETA HOXHA, JULINDA EMIRI, GLADIOLA HARIZAJ,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 559

  ARINDA GJONI – ‘Po ti kush je? Personazhi / Arinda Gjoni mirditoria simpatike nga Italia Intervista: “LIMITET E ARINDËS” PETRIT GANI – ‘Po ti kush je?’ Personazhi atipik /...