ZONE E LIRE – EMISIONI 561

Emision: 31.03.2017

STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’
Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”

 

TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me ‘I huaj’
Intervista: “I HUAJ”

 

JAMARBËR HOXHA,
MIRANDA HOXHA,
KUJTIM HOXHA – Sot autik, nesër gjeni. Ja historia e Jamarbrit 6 vjeçar

 

ERA RUSI – ‘Nga ke humbur?’ Muzikë/Era Rusi vjen me ‘Nale’
Intervista: “NALE ERËN”

 

EDMOND TUPE – Dita e Autizmit/Ribotohet libri i Tupes për Gesin
Intervista: “A ËSHTË E VËRTETË SE AUTIZMI…”

 

SPIRO SAQELLARI – Dita e Autizmit/Alarm: Po rritet numri i autikeve
Intervista: “A ËSHTË E VËRTETË SE AUTIZMI…”

 

METI – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Meti vjen me ‘Qysh po ia bojna na’
Intervista: “QYSH IA BON METI?”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 560

  KOCO KOKËDHIMA – ‘Vrasja e atit’ në politikë/Edi me Koçon si Edipi me Laios-in LEFTER KOKA, ARDIAN KOCI, FATMIR BRAZHDA, EDMOND KOTHERJA, MIRGEN DYLI, GJERGJ BULI, BLEDAR FLAGA, KLEVIS POBRATI,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 559

  ARINDA GJONI – ‘Po ti kush je? Personazhi / Arinda Gjoni mirditoria simpatike nga Italia Intervista: “LIMITET E ARINDËS” PETRIT GANI – ‘Po ti kush je?’ Personazhi atipik /...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 558

  FAYDEE – Faydee, superstari ndërkombëtar në Zonë e Lirë Intervista: “FAYDEE BULI” TOMORR BRAHUSHI – ‘Po ti kush je?’ Tomorr si mali, por jetim dhe kërkon ndihmë Intervista: “JETIM...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 557

  FATMA & AULONA – ‘Nga kishit humbur?’ Rikthehen dallaveret. Fatma & Aulona tani me ‘Thumb’ në ABC News Intervista: “KUR TË NGULET ‘THUMBI’” RUFI SHABANI – ‘Po ti kush...