ZONE E LIRE – EMISIONI 563

Emision: 14.04.2017

SHPETIM NAZARKO,
GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin?

PIP DUNI,
FLAURA KURETA,
RAJMONDA BULKU,
NIADA SALIASI,
LULJETA HOXHA,
JULINDA EMIRI,
GLADIOLA HARIZAJ,
DORI CAUSHI – Teatër/ ‘Pushteti i Grave’ të Aristofanit sipas Pip Dunit
Intervista: “GRATË E PIP DUNIT”

ARTAN SHYTI,
ERVIN BAKU – Debati / Të bësh sport apo të bësh skedina? Ku përfiton më shumë?
Intervista: “A VËMË BAST?”

ENADA HOXHA,
LEDIA SULAJ,
ADELA MUCOLLARI – Balet / ‘Liqeni i mjelmave’ te Pallati i Kongreseve
Intervista: “LIQENI I MJELMAVE”

PASTOR AKILI,
KORI I KISHËS – Pashkët / Sonte u kryqëzua, por a do ringjallet të dielën Jezusi?
Intervista: “TË RILINDËSH NË PASHKË”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 560

  KOCO KOKËDHIMA – ‘Vrasja e atit’ në politikë/Edi me Koçon si Edipi me Laios-in LEFTER KOKA, ARDIAN KOCI, FATMIR BRAZHDA, EDMOND KOTHERJA, MIRGEN DYLI, GJERGJ BULI, BLEDAR FLAGA, KLEVIS POBRATI,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 559

  ARINDA GJONI – ‘Po ti kush je? Personazhi / Arinda Gjoni mirditoria simpatike nga Italia Intervista: “LIMITET E ARINDËS” PETRIT GANI – ‘Po ti kush je?’ Personazhi atipik /...