ZONE E LIRE – EMISIONI 564

Emision: 21.04.2017

ROBERT RAKIPLLARI,
LORENC VANGJELI
A duhet të tërhiqet Opozita pas ultimatumit gjerman?
A hyn Basha në zgjedhje nëse Meta hyn pa Ramën në zgjedhje?
Përse Opozita nuk e voton Vetingun e Edi Ramës?
Kush ka frikë realisht nga Vetingu i Edi Ramës?
Çfarë fshihet pas shantazhit të Edi Ramës me Vetingun?
Cili është fati politik i Lul Bashës me Edi Ramën kryeministër?
Cili është fati politik i Ilir Metës me Edi Ramën kryeministër?
A po projekton Edi Rama ‘Erdoganin’ e Shqipërisë?

PETRIT NELAJ,
VALENTIN MACAJ – Historia/Gardiani i burgut që lufton kancerin me lekët e rrogës
Intervista: “GARDIANËT E BURGJEVE”

SINAN TAFAJ,
KANAN HYSI,
ZEF LLESHI,
FLAMUR MUSHAMATA,
LEONARD AGALLIU,
BESMIM GERMIZI,
FIORENTINA BEJDULLAI,
MARSONA TACE,
DOLJANA VELIAJ,
ELIDA CELA
Të verbërit: Ndihmë! Mos na shkelni me këmbë!
Intervista: “PAK DRITË PËR TË VERBËRIT”

EDMOND TUPE – Libër/‘Fjalor erotik frutash, lulesh e perimesh’
Intervista: “FRUTA DHE PERIME PËR ADULTË”

MYZAFER ZIFLA,
GENCI FUGA,
INA GJONCI,
LAURA NEZHA,
DAJANA NENAJ,
ERMAL RODI
Teatër/‘Tramvaji Dëshire’ në skenën e ‘Kiços’
Intervista: “TRAMVAJI DËSHIRE”

NERITAN LICAJ,
JONIDA VOKSHI,
DONALD SHEHU,
FLOR AGALLIU,
QENDRIM RIANI
Teatër/’39 hapat’ në skenën e ‘Metropolit’
Intervista: “SPIUNËT”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*