ZONE E LIRE – EMISIONI 565

Emision: 28.04.2017

BEN BLUSHI
Meta President: Ç’do të thotë kjo për Edi Ramën?
Meta President: Ç’do të thotë kjo për Lul Bashën?
Meta President: Ç’do të thotë kjo për Sali Berishën?
Meta President: Ç’do të thotë kjo për Libra-n?
Meta President: Ç’do të thotë kjo për Vettingun?
Intervista: “PRESIDENTI I RI ILIR META”

ERLI MURATI – Një pyetje për Blushin

ERVIS ILJAZAJ – Një pyetje për Blushin

BESART KADIA – Një pyetje për Blushin

XHEVAHIR NGJEQARI – ‘Nga ke humbur?’ Rikthimi i Inxhinier Ngjeqarit. Çfarë ka ndodhur vallë???
Intervista: “DET O DET I INXHINIER NGJEQARIT”

ROVENA MERSINAJ,
CARLO MARANZANO – ‘Mbroni ajrin, ambjentin dhe familjen tuaj’

SULO BRACAJ – ‘Po ti kush je?’ Sulo Bracaj, veterineri nga Skrapari që u bë këngëtar
Intervista: “VETTINGU I KËNGËTARËVE: PËR QUMËSHT? PËR MISH? APO PËR LESH?

ROMIR ZALLA,
JORIDA META,
SHEGUSHE BEBETI,
NIGELA RUKA – Teatër / ‘Dyshimi’ te salla e Akademisë së Arteve
Intervista: “BESIME DHE DYSHIME”

AGRON MERAJ & CO – Përse protestojnë egjyptianët tanë në 1 maj?

XHUSTINO & FERRO – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Xhustino ft Ferro vijnë me ‘On top’
Intervista: “ON TOP”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*