ZONE E LIRE – EMISIONI 566

Emision: 05.05.2017

SHPETIM NAZARKO vs ARTAN HOXHA
Çfarë do të ndodhë pasnesër në Kavajë?
Rama apo Basha? Kush e ka fituar lojën deri sonte?
Sa mundesi ka të hyje Opozita në zgjedhje?
A e jep dorëheqjen Basha nëse tërhiqet nga çadra?
Sa dhe si e deformon kanabisi votën e shqiptareve?

ELISA SPIROPALI vs ARMAND SHKULLAKU
A do behen zgjedhje ne 18 qershor?
A i intereson Rames bojkoti i zgjedhjeve nga Opozita?
A eshte me i fuqishem Rama tani qe s’e ka Meten neper kembe?
Cfare fshihet pas shantazhit te Rames me Vettingun?
Kush jane politikanet qe shantazhon Rama me Vettingun?
Intervista: “SKENDERBEU’ YNE”

ANTONIO CATONA
Shëndeti/Prof Dr. Antonio ju pret në Spitalin Amerikan

NEVZAT BOZHANAJ vs MUHARREM DODA
Kriza politike / Nevzati & Muharremi kanë dy ide si zgjidhet
Intervista: “PAKETA ‘DODA’”

VALI PRIZRENI – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Vali Prizreni vjen me ‘ty të du’
Intervista: “VALI PZ”

ENDRI FREE MC – ‘Po ti kush je? Muzikë/Endri Free Mc vjen me ‘Të vejë si të vejë’
Intervista: “TË VEJË SI TË VEJË”

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*